Mardin Şehir İçi Taşımacılık | Mardin Asansörlü Taşımacılık

Mardin Şehir İçi Taşımacılık

Mardin Şehir İçi Taşımacılık 

Mardin şehir içi taşımacılık şirketimizkurumsal hizmet sunan işletmelerdendir. Taşımacılıkta kurumsal hizmet sunan firmalara yönelmek nakliyatta rahatlık sunan faktörlerin başında gelir. Nakliyat öncesinde bazı hazırlıkların yapılması taşınma gününün rahat geçmesini sağlar. Eşyaların kalın ve yeni koliler içerisinde taşınması, hasar alma ihtimalini yok eden faktörlerdendir.  

İşletmemiz, profesyonel anlayışla taşımacılık yapar. Kalifiyeli elemanlarımız her eşyayı titizlikle nakliyat kamyonuna yerleştirecektir. Eşyaların günler öncesinden nakliyat günü için hazırlanması, son derece  rahat olacaktır. Eski ya da kullanılmayan eşyaların ayıklanması, taşımacılıkta hız ve kolaylık sunan işlemlerdir. Bu nedenle, taşınacak olan kişilere verilecek önerilerin başında, eşyaların gözden geçirilmesi ve tasnif edilmesi gelir. Nakliyatta tecrübeli olan işletmemiz, her büyüklükte yaşam alanını en kısa sürede taşır. 


Ev Taşımacılığının Zorlukları 

Mardin şehir içi taşımacılık firmamızev taşımacılığının her türlü zorluğunu bilen ve ona göre önlem alan işletmelerdendir. İş yeri ya da ev taşımacılığında gerekli sayıda koli ve taşıma malzemesi tedarik edilir. Bu sayede her eşya usulüne uygun şekilde ve sağlam koliler içerisinde taşınmış olur. Taşımacılıkta önceden yapılacak ev ziyaretleri de son derece önem taşır.  

Firmamız ilgili yaşam alanını günler öncesinden ziyaret ederek, nakliyat günü için fazla sayıda koli, malzeme ve uygun kapasiteli taşıma araçları ile hazır bulunur. Araçlarımız bakımları yapılmış olan son sistem araçlardır. Nakliyat kamyonlarımızın periyodik muayeneleri, sarsıntıya karşı süspansiyon kontrolleri yapılır. Ev eşyaları içerisinde cam, porselen türü eşyalar titizlikle taşınması gereken eşyalardır. Bu eşyaların hasar almaması için dayanıklı koruyucularla taşınması gerekir. 


Beyaz Eşyaların Taşınması 

Mardin şehir içi taşımacılık firmamızbeyaz eşya taşımacılığında da kurumsal isimlerin başında yer alır. Beyaz eşyaların tahliye borularından ayrılarak, de monte edilmesi koli içerisinde doğru tekniklerle taşınması gerekir. Beyaz eşya taşımacılığında yaklaşık on iki saat öncesinden buzdolabının fişinin çekilmesi ardından temizlenmesi gerekir. Taşınma sonrasında da hemen fişinin takılmaması gerekir. Elektronik ve elektrikli eşyalar sarsıntıdan en çok etkilenecek olan eşyalardır. Taşırken köpüklü koruyucular içerisinde taşınması gerekir. Parça eşya taşımacılığında da kurumsal hizmet sunan işletmemiz, alanında deneyimli firmaların başında gelir. 


Taşıma Sözleşmesinin Yapılması 

Mardin şehir içi taşımacılık firmamız taşınma sözleşmesi yapan işletmelerin başında yer alır. Taşınma sözleşmesinde yer alan maddeler; ödeme yapılmadıysa ödeme günü, miktarı, taşınacak olan eşya kalemleri gibi hususlar yer alır. Nakliyatın başladığı yer ile bitiş yeri de belirtilir. Taşıma şirketinin açık adresi, ticaret unvanı gibi hususlar da sözleşmede yer alır. Hizmet alan ve hizmet sunan firma arasında bu maddeler karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak arttırılabilir.  

Firmamız, müşteri talebine göre taşıma sözleşmesi yaparak, güven veren işletmelerdendir. Kurumsallık gereği, belirtilen gün ve saatte taşınma yapılacak yerde bulunan elemanlarımız en kısa sürede taşımacılık hizmetini sunarlar. Firmamız Güneydoğu Anadolu’da en güvenilir nakliyat şirketlerinin başında gelir. 


Sigortalı Taşımacılık 

Mardin şehir içi taşımacılık firmamızsigortalı taşımacılık ile her eşyayı değerinde sigortalar. Taşınma öncesinde her türlü önlem alınmış olsa da nakliyat anında olabilecek riskleri hesaplamak olanaksızdır. Böyle durumlar için müşterilere güvence veren yaklaşımların başında gelen, sigortalı nakliyat hizmetidir.  

Firmamız eksperleri, her eşyayı piyasa değerinde sigortalayarak, eşya hasarları karşısında gerçek bedellerinde ödenmesini sağlar. Eşyaların taşınması anında olabilecek hesaplanmayan ve ani gelişen hasarlara karşı, firmamız güvence verecektir. Her türlü eşya hasarı, anında ve tam değerinde ödenir. Bu özelliklerimiz, firmamızın dürüst yaklaşımlarının başında gelir. Deneyimli ve profesyonel taşımacılık için firmamızın tercih edilmesi önerilir. 


Mardin Asansörlü Taşımacılık 

Mardin şehir içi taşımacılık firmamız asansörlü taşımacılık hizmetleri ile en yüksek katlardan kısa sürede ve rahatlıkla eşya taşımacılığı hizmeti sunar. Bu sayede, eşyaların hasar almadan nakliyesi sağlanır. Dar bina girişleri ve yüksek katlar, firmamız için sorun olmayan yerlerdir. Yetişmiş elemanlarımız ve merdivenli sistemlerimiz ile en rahat şekilde eşya nakliyesi sağlanır.  

Firmamızdan hizmet alanlar son derece huzurlu bir taşımacılık süreci geçirir. Pek çok kişi için stresli olan nakliyat öncesi süreci firmamızdan hizmet alanlar için son derece keyifli geçer. Villa taşımacılığı ve iş yeri taşımacılığında da profesyonel hizmetlerimiz söz konusudur. En büyük yaşam alanları en kısa sürede sorunsuz şekilde taşınır. Uygun fiyatlı profesyonel taşımacılık hizmetimiz söz konusudur. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

Fiyat veya Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!